כתובתינו

מבשרת ציון 9070511

שלחו לנו מייל

gls.locks@gmail.com

אודות

קצת עלינו

קרה לכם פעם שהלכתם לטייל וכשחזרתם גיליתם שאבדו לכם הפתח, הלכתם לאירוע וכשחזרתם גילתם שביתכם נפרץ אלו הן רק 2 מתוך אלפי מקרים וסיטואציות שונות בחיי היום יום שקורות או מעלות בנו חששות.

חברת G.L.S מספקת שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים לצד מתן השירות הצבנו לנו כמטרה לספק את השירות על הצד הטוב ביותר, לכל אחד מלקוחתינו ישנם צרכים שונים חששות שונים ואפילו דרישות מסוימת לביטחונו ונוחיותו ולכן התאמת המוצרים לצרכי הלקוח תוך מקסום דרישותיו הינו דבר חשוב, "בעל מקצוע טוב הינו מי שדואג לספק את המענה המדויק ביותר לצרכי הלקוח" ומכאן שמקצועיות והבנת הנעשה היא בראש ובראשונה מחייבת אל מול הלקוח.

המוטו שלי בחיים

אושר טמון בהנאה שבהישג ובמאמץ היצירתי

Faranklin D.Roosevelt

עידן חדש

בעידן שבו הכל נגיש והטכנולוגיה מתקדמת כך גם הפורצים והגנבים עולים שלב בתחכום ובשיטות פעולתם וכאן אנחנו נכנסים לתמונה ומבטיחים שאתם תהיו בטוחים בין אם להשאיר את ביתכם מקום מבטחם ללא שמירה אנושית ולהבטיח כי לרכוש היקר לכם מכל שליקירכם הורים או ילדים ואוכלוסיות חסרות ישע לא יעונה כל רע.

לכן אנו בחברתנו יודעים לתת שירותי ייעוץ הכוונה ופתרונות מתקדמים לצרכים אלו.

היתרון שלנו הוא הניסיון של של עשור מתחום הביטחון והאבטחה האזרחית כאשר אתם כלקוח מבקשים את שירותינו הידע הרב והניסיון מאפשרים לנו לתת לכם את המענה האולטימטיבי במקסימום ביטחון.

0 +

החלפות צילינדרים בשנה

0 +

פריצות בחודש

0

שיכפולי מפתחות

0

לקוחות מרוצים