פריצת רכב נעול

פריצת רכב נעול

כפורץ רכבים בירושלים והסביבה אני נתקל בהרבה מאוד מקרים בהם נשכח המפתח ברכב נעול. כמו שאני תמיד מרגיע את הלקוחות הנסערים זה קורה לכולם מתי שהוא. אז איך ניגשים לעניין ואיך מבצעים פריצת רכב נעול מבלי נזק נוסף לרכב או לסביבה ומה קורה ביום שאחרי.  

פריצת רכב נעול – איך זה עובד? 

כנציג חברת G.L.S, פורץ ומנעולן רכב בירושלים יוצא לקריאה עם הערכת כלי בסיסית באמצעותה הוא מבצע פריצת רכב נעול לרכבים בעלי נעילה סטנדרטית  וערכת כלי דגדוג לרכבים בעלי נעילה כפולה. ערכת הכלים הבסיסית כוללת כרית אוויר ומוט משיכה ייעודי. הפורץ ממקם את כרית האוויר בין שתי דלתות או בין הדלת לגג הרכב ובעדינות רבה מנפח את הכרית. בעקבות ניפוח הכרית נוצר רווח בין הדלתות ואז הפורץ משחיל מוט משיכה ייעודי שבאמצעותו הוא משחרר את הנעילה בדלת הרכב. ערכת הדגדוג מיועדת לרכבים חדישים יותר בעלי נעילה כפולה.בפריצה מסוג זה יש לבחור את הכלי הדגדוג הנכון לפריצה לרכב בהתאם לסוג הרכב והשנתון שלו ולעשות זאת באופן מקצועי על מנת לא שהרכב לא יינזק והפריצה תעבור חלק. 

פריצת רכב נעול – איך להימנע מרכב נעול עם המפתח

פריצת רכב נעול לא נעימה אף פעם איך נמנעים מהזמנת פורץ רכבים בירושלים או בכל מקום –  שכפול מפתח לאוטו. נעלתם מחוץ לרכב, המפתח תקוע בסוויץ ואתם בחוץ. אם רק היה לכם מפתח נוסף בבית. פנו למנעולן מקצועי ושכפלו מפתח נוסף לכל מקרה. שכפול מפתחות לרכב היא פעולה סטנדרטית לפי סוג הרכב והשנתון שלו. חשוב לזכור כי ברכבים בעלי צ'יפ (אימובילייזר)  יש לבצע קידוד המקשר את המפתח החדש לצ'יפ (אימובילייזר) ברכב. על מנת שניתן יהיה להתניע את הרכב. אנו מנעולנים בעלי הסמכה המבצעים פריצות לכל סוגי הדלתות הבית, העסק ופריצת רכב נעול. הצוותים שלנו מיומנים ומקצועיים לטפל בכל קריאה בסבלנות ובאדיבות. 

פריצת רכב נעול – היום שאחרי 

המפתח נעלם או נגנב. אנחנו פה להציל את המצב , שחזור מפתח לרכב במקרים בהם לא ניתן לאתר מפתח קיים לרכב ויש לבצע סוג של אתחול מחדש והגדרה מחדש למחשב הרכב. התהליך כולל התחברות למחשב הרכב, מחיקת הקוד הקיים וקידוד סט מפתחות חדש. פעולה זו מצריכה ידע מקצועי  רב הכולל הכשרה. ישנם סוגים שונים של רכבים וכל יצרני הרכבים דואגים לבצע קידוד ייחודי.  

אולי יעניין אותך גם: