פורץ דלתות

הכל על פורץ דלתות בירושלים 

כפורץ דלתות בירושלים והסביבה אנו פורצים באישור כמובן לדלתות בתים, בתי עסק ורכבים. אנו מתמחים בשיטת הפריצה המכונה פריצה שקטה לא שימוש בכוח אלא באמצעות כלי עבודה ייעודים. שיטה זו ממזערת את הנזק הסביבתי למנעול הדלת, הרכב או הכספת. ומונעת החלפת צילינדר. לצערנו הרב, לא רק מנעולנים אמינים מבצעים פריצות אלא גם עבריינים. הפורץ יכול להסתובב בבית ואתם אפילו לא תרגישו שיש אדם נוסף. 

מקצועיות לפני הכל בבחירת פורץ דלתות בירושלים

בחירת מנעולן מקצועי ואמין היודע לפרוץ את המנעול הדלת המכונה צילינדר. הצילינדר מורכב מחריצים התואמים באופן מושלם לפינים על גבי המפתח. ככל שרמת הצילינדר גבוהה יותר והצילינדר איכותי יותר כך יהיה קשה יותר לפרוץ את הצילינדר.  פריצה שקטה מתרחשת לעיתים קרובות כאשר ישנו צילינדר שתוקן ולא הוחלף. בזמן תיקון צילינדר הצילינדר נפרץ על ידי הפורץ  ורמת האמינות שלו יורדת משמעותית. 

צילינדר איכותי יכול להיות הבדל בין פריצה שקטה לפריצה לא מוצלחת. כפורץ דלתות בירושלים אני ממליץ בחום על המנעולים בעלי הטכנולוגיה המובילה בעולם של חברת EVVA. המנעולים של EVVA  הם בעלי קודים פנימיים מתוחכמים, חריטות מיקרוסקופיות בלתי ניתנות לזיהוי בעין. לצילינדרים מותאמים המפתחות החכמים של EVVA , המפתחות נוגדות שכפול גם במדפסת תלת- מימד. 

הגנה כפולה על הבית באצמעות דלת ללא מנעול 

המתבגר איבד את מפתח הכניסה, וננעלתם מחוץ לאוטו ,  הבת הקטנה העלימה את המפתח והסבתא הזקנה התבלבלה וננעלה מחוץ לדירה. כפורץ דלתות בירושלים והסביבה שמענו כבר הכל מהכל. אנחנו מזמינים אתכם להיפטר מהמפתח לעבור לדלת המחר מנעול ללא מפתח. דלת הנפתחת באמצעות קוד או טביעת האצבע לדוגמא הצילינדר החכם של חברת EVVA, צילינדר מודולרי עם תשעה מעגלי אבטחה, המתאים לכל הדלתות, גם בדלתות עם מידה לא סטנדרטית. צילינדר עם מתקן חשמלי עצמאי לחלוטין המתקשר עם הסמארטפון שלכם. פתרון נוסף הוא מנעול טביעת אצבע של חברת E-LOCK הישראלית המתאים גם לשומרי שבת. המנעול מתאים לכל סוגי הדלתות באמצעות התקנה מהירה ופשוטה, וזוכר עד כ 250 טביעות אצבע. בעל ממשק משתמש ידידותי ופועל באמצעות סוללה וסוללת גיבוי. בעל זכרון בלתי נדיף והתראה קולית וחזותית לחיי הסוללה. הגנה מקסימלית עם נעילת בריחים מלאה באמצעות טביעת אצבע 

גל חיון, מנעולן בירושלים עומד בראש חברת G.L.S המספקת שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים. אנו עוסקים גם בהחלפת צילינדר בירושלים  והסביבה. עובדי החברה הם טכנאיי מנעולנות מוסמכים ואמינים העושים את עבודתם נאמנה בכל קריאה.