שירותי רכב

שירותי רכב זה דבר נהדר, אין דבר מעצבן יותר מאשר לא להשתמש ברכב שלכם בגלל בעיות נעילה ופתיחה, אם זה בדלת עצמה ואם זה במנגנון החשמלי והממוחשב של הרכב. אנחנו מתמחים בכל השיטות לפתיחת הרכב וכל הדלתות שבו, כולל פריצת המנגנון של ההתנעה ומה שצריך לעשות כדי להחליף אותו. אם אתם נתקעים מחוץ לרכב שלכם כי שכחתם את המפתחות ואתם חייבים להיכנס ולנסוע מיד משום שאתם לא יכולים לחכות, או שהמפתחות ננעלו ברכב או שאתם תקועים משום שמישהו ניסה לפרוץ לרכב שלכם ולכן אתם צריכים לשחזר מפתח ולפתוח את הנעילה, אנחנו לשירותכם.

שירותי רכב – שחזור המפתח של הרכב

גם כאשר יש לרכב מחשב שמתניע ונועל אותו יש צורך במפתח. גם כרטיס חכם אחראי על נעילה ופתיחה של מנעול בדלת וגם בהתנעה שיש לשלוט בו. לכן, כאשר יש צורך לשחזר את המפתח ואת הקידוד אנחנו יודעים לעבוד גם עם הדור החדש של מפתחות ומנעולים. לנו זה ברור מה צריך לעשות כדי לשחזר הכל ולכן אנחנו מציעים לכם שירותי רכב הכוללים שחזור מפתח שכוללים את כל ההיבטים שלו הכנת מפתח חדש שיתאים למנעול עם הצילינדרים והתאמה שלו לקידוד החדש של השבב שנמצא באימובילייזר. זה לא משנה כמה מתקדמת הנעילה שלכם, אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הנדרשות כדי שתוכלו לשלוט שוב ברכב שלכם.

לתת רק לאנשי מקצוע מוסמכים לטפל ברכב שלכם

אנשים שמטפלים בשחזור המפתח לרכב שלכם במקרה הצורך חייבים להיות מוסמכים עם תעודת מנעולן. ואף בחלק מהמקרים למנעולן יהיה תעודת יושר , ולכן בדקו היטב מי מטפל במפתח של הרכב שלכם. כך גם תוכלו להבטיח שהרכב שלכם לא מטופל על ידי מי שמעתיק מפתח במקום לשחזר אותו בלבד. השחזור של המפתח הוא השלב שבו מייצרים לכם מפתח במקום זה שאבד מבלי לשנות את המנעול ולכן חשוב שרק אדם מוסמך שאתם סומכים עליו יוכל לעשות זאת בשבילכם. שחזור מפתח מחייב גם התאמת קידוד מחדש למחשב של הרכב שלכם ואת זה נשמח לעשות למענכם.