אובדן מפתח לרכב

אובדן מפתח לרכב – מה צריך לדעת?

להיתקע בתוך או מחוץ לרכב זה לא דבר נעים אולם לעתים זה עשוי לקרות. המפתח עשוי להיתקע בסוויץ', ייתכן ואיבדתם את המפתח לרכב או שהרכב עבר ניסיון פריצה וניזוק וכעת כשניסיתם לפתוח את הרכב גיליתם שלא הצלחתם. כך או כך אתם צריכים להחזיר את הרכב לשימוש כמובן, לטפל בתקלה ולפרוץ את הרכב כדי שתוכלו לתקן את התקלה ולעשות בו שימוש חוזר. אובדן מפתח לרכב הוא דבר שכיח במיוחד כיום וזה קורה לא פעם שהראש שלנו עמוס במטלות היומיות ובאינספור דברים שאנו צריכים לזכור ולא זכרנו היכן הנחנו את המפתחות של הרכב. במידה ולא מצאתם אותם בזמן סביר או שאתם בטוחים שהיו אצלכם בתיק או בכיס והם אינם שם (כלומר אבדו לכם) ייתכן ותצטרכו לדאוג למפתח חדש בהיעדר מפתח בביתכם. 

מה עושים במידה ונתקענו עם הרכב בעבודה?

נניח שנסעתם לעבודה והחניתם את הרכב. בסוף יום העבודה כאשר אתם רוצים לחזור הביתה גיליתם שאיבדתם את המפתח לרכב. ובכן הפעולות הבעיות יהיו בהתאם לסיטואציה שלכם:

  • אם יש לכם מפתח ספייר בבית או אצל בן/בת הזוג אין צורך להחליף מנגנון נעילה לרכב או להיכנס לפאניקה. פשוט סעו הביתה במונית או באוטובוס היום ודאגו לשכפל בהקדם את המפתח לרכב שלכם.
  • בהיעדר מפתח ספייר תצטרכו לבצע שחזור מפתח של הרכב ולקבל מפתח חדש. כאמור כדי שזה יקרה צריך לפרוץ תחילה את הרכב. לכן חשוב לעבוד מול פורץ מנעולים מנוסה, מקצועי ואמין. כזה שמבין את החשיבות של שמירה על הרכוש של הלקוח, ששם אותו בראש סדר עדיפויות ולא יגרום לנזקים נוספים במהלך הפריצה ומנעולן מקצועי הוסק בתחום הרכבים אף יכין מפתח חדש בדיוק שהיה קודם לכן. 

כיצד פורצים את הרכב בצורה בטוחה בזמן של אובדן מפתח לרכב?

חברת GLS מספקת שירותי מנעולנות, פריצת רכבים ושכפול מפתחות לרכב ולבית ברמה הגבוהה ביותר תוך התחשבות ברכבו של הלקוח וגרימת מינימום נזק היקפי. יש 2 שיטות שניתן להשתמש בהן כדי לפרוץ את הרכב בצורה בטוחה. הראשונה היא שימוש בכרית אוויר בין שתי הדלתות ושימוש במוט משיכה ברווח שנוצר לצורך שחרור הנעילה ברכב. האפשרות השנייה היא שימוש בכלים מיוחדים לפריצת מנגנון נעילה כפול של הרכב.