מנעולן רכב

מידע על מנעולן רכב בירושלים

כמנעולן רכב בירושלים והעומד בראש חברת G.L.S אנו מעניקים את השירותים הבאים במקצועיות רבה:

שכפול מפתח לאוטו –  אנו מבצעים את כל סוגי השכפולים החל משכפולים פשוטים יותר של מפתחות ברזל ומפתחות ברזל משוננים וכלה בשכפול מפתחות ושלטים חכמים לרכבים חדישים. חשוב לזכור כי במידה לרכב יש צ'יפ (אימובילייזר) על המנעולן לבצע קידוד המקשר את המפתח החדש לצ'יפ (אימובילייזר) ברכב. על מנת שניתן יהיה להתניע את הרכב. 

שחזור מפתח לרכב – כאשר מפתח הרכב לא נעלם ולא קיים ולא ניתן לשכפלו אותו אנו מבצעים שחזור של המתח שהוא סוג של אתחול מחדש למחשב הרכב  והגדרה מחדש של מפתח רכב. התהליך כולל התחברות למחשב הרכב, מחיקת הקוד הקיים וקידוד סט מפתחות חדש. פעולה זו מצריכה ידע מקצועי  רב הכולל הכשרה. ישנם סוגים שונים של רכבים וכל יצרני הרכבים דואגים לבצע קידוד ייחודי.  כמנעולן רכב בירושלים אני דואג שהצוותים בראשותי יפעלו בצורה סופר מקצועית. 

פריצת רכב נעול – לרכבים בעלי נעילה סטנדרטית אנו פורצים באמצעות ערכת הכלים הבסיסית כוללת כרית אוויר ומוט משיכה ייעודי. הפורץ ממקם את כרית האוויר בין שתי דלתות או בין הדלת לגג הרכב ובעדינות רבה מנפח את הכרית. בעקבות ניפוח הכרית נוצר רווח בין הדלתות ואז הפורץ משחיל מוט משיכה ייעודי שבאמצעותו הוא משחרר את הנעילה בדלת הרכב. לרכבים בעלי נעילה כפולה אנו פורצים באמצעות כלי דגדוג מיוחדים. בפריצה מסוג זה יש לבחור את הכלי הדגדוג הנכון לפריצה לרכב בהתאם לסוג הרכב והשנתון שלו ולעשות זאת באופן מקצועי על מנת לא שהרכב לא יינזק והפריצה תעבור חלק. 

מתי חשוב לבקר אצל מנעולן רכב בירושלים

התיק שלכם נגנב ואיתו מפתחות הרכב? ביתכם נפרץ? זה הזמן למהר ולבקר אצל מנעולן הרכב. הסטטיסטיקה מלמדת כי הגנבים יחזרו לזירת הפשע כעבור כמה ימים רכבכם ייעלם מהחנייה. איך מונעים את גניבת הרכב ופריצה נוספת בבית. קודדו מחדש את אימובילייזר ברכב או את מחשב הרכב כך שגנב הרכב לא יכול להתניע את הרכב. לאחר מכן קחו שנייה לחשוב על אמצעי הגנה יעילים לבית כמו צילנדר של חברת EVVA או פתרון חכם אחר. 

חברת G.L.S המספקת שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים וגם שירותי מנעולן רכב בירושלים

אנחנו פה בשבילכם עם ניסיון של שנים בתחום מנעולנות ותעודת הסמכה רשמית.