פורץ רכבים

לנעול את המפתח באוטו זה לא נעים אך, גם על נזק כתוצאה מהפריצה זה לא נעים כפליים. כפורץ רכבים בירושלים והסביבה אני וצוותי מבינים את החשיבות בפריצת רכב נעול ללא נזק משני לרכב. אנו ערוכים להגיע לכל קריאה בהקדם. ונקראים בדרך כלל כאשר הרכב ננעל והמפתח נותר בפנים או תקוע בסוויץ, הרכב לא מניע או המפתח לא מסתובב.

איך פועל פורץ רכבים בירושלים והסביבה 

הצוותים שלנו מחכים לקריאה על מנת להגיע לחלץ את רכבכם ואת המפתח. על מנת למנוע נזק משני לרכב אשר אנו פורצים אנו פועלים בשתי שיטות בטוחות בהתאם לסוג הרכב. 

לרכבים בעלי נעילה סטנדרטית אנו פורצים באמצעות ניפוח כרית אוויר בין שתי דלתות או בין הדלת לגג הרכב. ברווח שנוצר משחילים מוט משיכה באמצעות משחררים את הנעילה בדלת הרכב. לרכבים בעלי נעילה כפולה המכונה גם נעילת וואקום אנו פורצים באמצעות כלים ייעודיים לכך הנקראים כלי דגדוג. יש לבחור את הכלי הדגדוג הנכון לפריצה לרכב בהתאם לסוג הרכב והשנתון שלו ולעשות זאת באופן מצועי על מנת לא לשהרכב לא יינזק. 

טיפ חשוב מנעולן רכב בירושלים

ביתכם נפרץ בזמן שלא הייתם בבית. הסטטיסטיקה מלמדת כי הגנבים גנבו גם מפתח הרכב וישובו לביתכם בימים הקרובים על מנת לגנוב את רכבכם. איך למנוע פגיעה נוספת –  מהרו ולהכין מפתח רכב חדש עם צ'יפ (אימובילייזר) חדש. לכל רכב ישנו צ'יפ עם מספר סידורי ייחודי. הכנת מפתח חדש פירושה מחיקת המספר הסידורי הישן ויצירת סידורי חדש אשר ימנע גניבות. 

שכפול או שחזור מפתח לרכב או לבית היא פעולה נפוצה מאוד. הסכנה בפעולה היא לא השכפול או השחזור אלא מי המבצע את פעולת השכפול או השחזור. הפרטים של המפתח יכולים להישאר בידי אדם לא ישר וכך אותו אדם יכול לפרוץ לביתכם או לרכבם כאשר יחפוץ. חשוב לבדוק לעומק מי אותו פורץ כספות או מי אותו מנעולן המבצע שכפול מפתח לבית. הסיכון בחשיפת ביתכם , רכבכם או ההכספת שלכם בפני פורץ פוטנצאלי מסוכנת. 

אנו מזמינים אתכם לבצע שחזור או שכפול מפתח לבית ללא חשש אצלנו בחברת G.L.S המספקת שירותי שחזור ושכפול מפתחות  לבית או לרכב, שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים. גל חיון מנעולן רכב העומד בראש חברת G.L.S מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל.