שחזור מפתח לרכב

בשונה משכפול מפתח לאוטו שחזור מפתח לרכב הוא מורכב יותר מאתגר יותר. כמנעולן מוסמך העומד בראש חברת  G.L.S אני וצוותי מבינים את המשמעות לעומק. במציאות בה יותר יותר רכבים עוברים  לפעול באמצעות מחשב ברכב מנעולן רכב מקצועי מחויב להישאר מעודכן ברזי עולם המחשוב לרכב על מנת לספק שירות באופן מקצועי ובצורה הטובה ביותר. 

שכפול ושחזור מפתח לרכב

ברוב המקרים אנו מבצעים שכפול מפתח לרכב אז הפעולה פשוטה יותר בהתאם לסוג הרכב והשנתון שלו.  נהוג לחשוב כי לרכב יש שני מפתחות זהים אך לא,  אך בפועל לכל מפתח יש קידוד שונה ומחשב הרכב יודע לקרוא את שניהם. על מנת לבצע שכפול מפתח יש צורך בכרטיס קוד אשר באמצעותו ניתן  להוסיף למחשב הרכב קידוד נוסף ולבטל את הישן במידה והמפתח הרכב נגנב.  בדומה לשכפול מפתח לבית כאשר מפתחות  הרכב הן מפתחות ברזל או מפתחות משוננים המנעולן משכפל באמצעות מכונת העתקה הצורבת מפתח חדש על פי השיניים במפתח הישן. במידה לרכב יש צ'יפ (אימובילייזר) על המנעולן לבצע קידוד המקשר את המפתח החדש לצ'יפ (אימובילייזר) ברכב. על מנת שניתן יהיה להתניע את הרכב.  גם כאשר הרכב חדיש מאוד ובעל מפתח חכם ניתן לבצע שחזור מפתח לרכב על ידי חיבור למחשב הרכב. מנעולן בעל היכולות והכשרה המתאימה כמו אצלנו יכול לעשות זאת בקלות רבה. 

מתי נבצע שחזור מפתח לרכב? 

כמנעולן רכב בירושלים מבצעים גם שחזור מפתח לרכב במקרים בהם לא ניתן לאתר מפתח קיים לרכב ויש לבצע סוג של אתחול מחדש והגדרה מחדש למחשב הרכב. התהליך כולל התחברות למחשב הרכב, מחיקת הקוד הקיים וקידוד סט מפתחות חדש. פעולה זו מצריכה ידע מקצועי  רב הכולל הכשרה. ישנם סוגים שונים של רכבים וכל יצרני הרכבים דואגים לבצע קידוד ייחודי.  

אמינות ומקצועיות לפני הכל 

תחום המנעולנים בישראל הוא תחום פרוץ ולא מוסדר באמצעות החוק. שכפול מפתח לבית או שחזור מפתח לרכב היא פעולה נפוצה מאוד. הסכנה בפעולה היא לא השכפול או השחזור אלא מי מבצע את פעולת השכפול או השחזור.   גל חיון, מנעולן בירושלים, ממבשרת ציון ונשוי באושר, מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל. אני עומד בראש חברת G.L.S המספקת שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים. אנו עוסקים גם ב שכפול מפתחות בירושלים  והסביבה – שכפול מפתחות לבית או לרכב והתקנת מנעולים חכמים של חברת EVVA ו E-LOCK.