שכפול מפתח לאוטו

הכל על שכפול מפתחות לאוטו

כמנעולן רכב בירושלים מוסמך המתמחה גם בשכפול מפתח לאוטו ולכל דלת או כספת אני נשאל לעיתים קרובות על  שכפול מפתח לאוטו או שחזור מפתח לרכב. ישנם כמה אפשרויות לשכפול מפתח לאוטו בהתאם לסוג הרכב. 

ברכבים ישנים עם מפתח ברזל משונן יבצע המנעולן שכפול מפתח על ידי מכונה מיוחדת המעתיקה את המפתח הישן וחורטת את החדש. ברכבים חדשים יותר בעלי צ'יפ (אימובילייזר)  יש לבצע קידוד המקשר את המפתח החדש לצ'יפ (אימובילייזר) ברכב. על מנת שניתן יהיה להתניע את הרכב. 

ברכבים חדשים יש בדרך כלל שני סטים של מפתחות אשר נראים זהים אך בפועל לכל מפתח יש קידוד שונה ומחשב הרכב יודע לקרוא את שניהם. על מנת לבצע שכפול מפתח לאוטו יש צורך בכרטיס קוד אשר באמצעותו ניתן  להוסיף למחשב הרכב קידוד נוסף ולבטל את הישן במידה והמפתח הרכב נגנב. 

הרכבים החדישים ביותר הם בדרך כלל בעלי מפתח חכם אשר לא דורש מהנהג להתניע את האוטו באמצעות סיבוב המפתח בסוויץ. לשכפול מפתח חכם שכזה המנעולן צריך להתחבר למחשב הרכב להגדיר מפתח נוסף. במקרה של גניבת המפתח של המפתח הישן יאלץ המנעולן לבצע קידוד מחדש על מנת להגן על הרכב. 

במקרים בהם לא ניתן לשכפל מפתח לאוטו יאלץ המנעולן לבצע שחזור מפתח לרכב. שחזור מפתח הוא תהליך מורכב יותר אך, מנעולן מקצוען יידע לעשות זאת בקלות. 

מתי חשוב לשכפל מפתח נוסף לאוטו 

נתוני הפשיעה בישראל מלמדים כי פורצים אוהבים לחזור לזירת הפשע על מנת לשדוד אותם שוב. המציאות מלמדת כי בדרך כלל בעת פריצה לבית הגנב מעלים את המפתח הנוסף לרכב ובהזדמנות הראשונה שיוכל יחזור הגנב לסיים את העבודה לגנוב גם את הרכב.  לכן אנו המומחים ממליצים לאחר פריצה לבית  לבצע החלפת מפתחות כללית הכוללת החלפת צילינדר בירושלים לדלתות הבית ושכפול מפתח לאוטו הכולל קידוד חדש. 

המפתח לרכב שלכם הוא גם המפתח ללב שלכם. בחרו במנעולן אמין ומקצועי לשכפול מפתחות בירושלים.  טכנאיי מנעולנות מוסמך אשר ידע לשכפל מפתח רכב בצורה מקצועית ואמינה וללא שמירת עותק נוסף אצלו. 

בראש חברת  G.L.S עומד גל חיון מנעולן מוסמך בירושלים, מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל. החברה מתמחה המספקת שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים. אנו עוסקים בשכפול מפתחות מכל הסוגים כמו שכפול מפתח לאוטו, שכפול מפתח לבית, החלפת צילינדרים ועוד..