פריצת דלת

ננעלתם בחוץ כמה זה מתסכל אבל אל תכעסו זה קורה לכולם-  מתישהו. אנחנו בחברת G.L.S פה בשביל המון ישראלים מירושלים והסביבה, בדקת קריאה לעזור לכם בפריצת דלת הבית, העסק או הרכב. 

פריצת דלת – איך זה עובד? 

פריצת דלת על ידי המנעולנים המוסמכים של חברת G.L.S מתרחשת בדרך כלל בשני אופנים. פורץ מקצועי יבצע פריצה שקטה שהיא פריצה ללא נזק למנעול הדלת, לצילנדר או לדלת. הפריצה בעזרת כלים עדינים על ידי מנעולן מקצועי היא היעילה ביותר. ישנם מקרי קיצון בהם המנעולן נאלץ לבצע פריצה המכונה פריצה חמה בה הוא נאלץ להרוס את הצילינדר ולאחר מכן להחליפו בצילינדר תקין.  הקלות בה ניתן לבצע פריצת דלת היא לא נתפסת. החלפת צילינדר בירושלים ובסביבתה לאחר פריצה לבתים היא פעולה סטנדרטית שאנו מבצעים באלפי בתים. כחברת מנעולנות מתקדמת דאגנו להתעדכן בטכנולוגיה הטובה ביותר עבור לקוחותינו להעניק להם את הטוב ביותר  כמו המנעולים החכמים של חברת EVVE המובילה בעולם. לחברה מגוון מנעולים מכניים, מנעולים אלקטרוניים, אקססוריז ומוצרים משלימים, מנעולי תלייה ועוד… המנעולים החכמים של EVVE בעלי קודים פנימיים מתוחכמים, חריטות מיקרוסקופיות בלתי ניתנות לזיהוי בעין. המפתחות של מנעולים החכמים של EVVE הן המפתחות נוגדות שכפול גם במדפסת תלת- מימד. 

מנעול ללא מפתח – הטכנולגיה של המחר 

כמנעולן ופורץ דלתות בירושלים איתרנו פתרון גם עבור האוכלוסיה הדתית והמסורתית בישראל.  מנעול טביעת אצבע של חברת E-LOCK הישראלית המתאים גם לשומרי שבת. המנעול מתאים לכל סוגי הדלתות באמצעות התקנה מהירה ופשוטה, וזוכר עד כ 250 טביעות אצבע. בעל ממשק משתמש ידידותי ופועל באמצעות סוללה וסוללת גיבוי. בעל זכרון בלתי נדיף והתראה קולית וחזותית לחיי הסוללה. הגנה מקסימלית עם נעילת בריחים מלאה באמצעות טביעת אצבע 

פריצת דלת על ידי מנעולן אמין ומקצועי

תחום המנעולנות הוא תחום פרוץ בחוק הישראלי. לצערנו פושעים רבים מתחזים למנעולנים משכפלים את המפתחות של לקוחותיהם ומשתפים פעולה עם פורצים. על מנת למנוע זאת חשוב לבחור במנעולן מהימן ואמין אשר תוכלו להפקיד בידיו את המפתחות לביתם של יקירכם. 

מי אנחנו 

גל חיון, מנעולן בירושלים, מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל. העומד בראש חברת G.L.S המספקת שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים. אנו עוסקים גם ב שכפול מפתחות בירושלים והסביבה. עובדי החברה הם טכנאיי מנעולנות מוסמכים ומקצועיים העושים את עבודתם נאמנה.