אודות

קצת עלינו

קרה לכם פעם שהלכתם לטייל וכשחזרתם גיליתם שאבדו לכם הפתח, הלכתם לאירוע וכשחזרתם גילתם שביתכם נפרץ אלו הן רק 2 מתוך אלפי מקרים וסיטואציות שונות בחיי היום יום שקורות או מעלות בנו חששות.

חברת G.L.S מספקת שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים לצד מתן השירות הצבנו לנו כמטרה לספק את השירות על הצד הטוב ביותר, לכל אחד מלקוחתינו ישנם צרכים שונים חששות שונים ואפילו דרישות מסוימת לביטחונו ונוחיותו ולכן התאמת המוצרים לצרכי הלקוח תוך מקסום דרישותיו הינו דבר חשוב, "בעל מקצוע טוב הינו מי שדואג לספק את המענה המדויק ביותר לצרכי הלקוח" ומכאן שמקצועיות והבנת הנעשה היא בראש ובראשונה מחייבת אל מול הלקוח.

מנעולן גל חיון

המוטו שלי בחיים

אושר טמון בהנאה שבהישג ובמאמץ היצירתי

עידן חדש

בעידן שבו הכל נגיש והטכנולוגיה מתקדמת כך גם הפורצים והגנבים עולים שלב בתחכום ובשיטות פעולתם וכאן אנחנו נכנסים לתמונה ומבטיחים שאתם תהיו בטוחים בין אם להשאיר את ביתכם מקום מבטחם ללא שמירה אנושית ולהבטיח כי לרכוש היקר לכם מכל שליקירכם הורים או ילדים ואוכלוסיות חסרות ישע לא יעונה כל רע.

לכן אנו בחברתנו יודעים לתת שירותי ייעוץ הכוונה ופתרונות מתקדמים לצרכים אלו.

היתרון שלנו הוא הניסיון של של עשור מתחום הביטחון והאבטחה האזרחית כאשר אתם כלקוח מבקשים את שירותינו הידע הרב והניסיון מאפשרים לנו לתת לכם את המענה האולטימטיבי במקסימום ביטחון.

מנעולן גל חיון
0 +

החלפות צילינדרים בשנה

0 +

פריצות בחודש

0

שיכפולי מפתחות

0

לקוחות מרוצים