החלפת צילינדר

העיר ירושלים מובילה במדד הפשיעה בפריצות הבתים מאז ומתמיד. כמנעולן מוביל העוסק גם כמנעולן רכב בירושלים ובסביבתה אני מפציר על חשיבות בחירת מנעולן אמין בתהליך  החלפת צילינדר ובחירת מנעול איכותי והנכון עבורכם. 

תיקון צילינדר והחלפת צילינדר  

בשעה טובה עברתם לדירה חדשה ישנה – דירה שכורה או דירה מיד שנייה מהרו והחליפו צילינדר. לא תוכלו לדעת למי יש את המפתח הישן שלכם. 

אבד לכם המפתח מהרו להחליפו את הצילינדר. אנחנו מכירים יותר ממקרה אחד בו המפתח נפל והעבריין עקב אחר הבעלים עד לפתח הבית. למחרת בעודם בעבודה הוא רוקן להם את הבית. 

המפתח לא מחליק למנעול ומסתובב בקלות חשוב למהר לתקן או להחליף צילינדר או כאשר מפתח נתקע או נשבר במנעול. חשוב לזכור כי ישנם מנעולים שנפגעים האמינות שלהם נפגעת בזמן התיקון והם פחות עמידים בפני פריצה. 

החלפת צילינדר – הסכנות בבחירת מנעולן לא אמין 

הקלות בה ניתן לבצע פריצה שקטה כיום היא לא נתפסת. פורצים לא זקוקים לכלי עבודה מתחוכמים או נשקים הם זקוקים למכונת שכפול מפתח. פעולה בסיסית שכזו כמו שכפול מפתחות בירושלים יכולה להזמין עליכם פורץ. חשוב לבצע שכפול מפתח לבית או שכפול מפתח לאוטו אצל מנעולן אמין ומקצועי. אנו בחברת G.L.S מנעולנים בעלי הסמכה.  אנו מבצעים החלפת צילינדר בירושלים ובסביבתה לכל סוגי המנעולים. הצוותים שלנו מיומנים ומקצועיים לטפל בכל קריאה בסבלנות ובאדיבות. 

החלפת צילינדר – הסכנות בבחירת צילינדר פשוט. 

פריצת צילינדר היא פעולה פשוטה ולא מורכבת אשר יכולה לקחת כמה דקות לפורץ מיומן. הטכנולוגיה מעניקה מגוון פתרונות מתקדמים מהם הפורצים ממש חוששים כמו המנעולים החכמים של EVVA חברת המנעולים המובילה בעולם. המנעולים של EVVA  הם בעלי קודים פנימיים מתוחכמים, חריטות מיקרוסקופיות בלתי ניתנות לזיהוי בעין. לצילנדר מותאמים המפתחות החכמים של EVVA , המפתחות נוגדות שכפול גם במדפסת תלת- מימד וניתן לשכפלם רק במטה הארצי של חברת EVVA.  הצילינדר החכם של חברת EVVA, צילינדר מודולרי עם תשעה מעגלי אבטחה, המתאים לכל הדלתות, גם בדלתות עם מידה לא סטנדרטית. צילינדר עם מתקן חשמלי עצמאי לחלוטין המתקשר עם הסמארטפון או השעון החכם. 

גל חיון, מנעולן בירושלים עומד בראש חברת G.L.S המספקת שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים. אנו עוסקים גם בהחלפת צילינדר בירושלים  והסביבה. עובדי החברה הם טכנאיי מנעולנות מוסמכים אמינים ומקצועים העושים עבודתם נאמנה.