כתובתינו

מבשרת ציון 9070511

שלחו לנו מייל

gls.locks@gmail.com

ההבדלים בין פתיחת דלת לפריצת דלת

לרוב כאשר הדלת לא נפתחת אנשים חושבים כי הדבר מצריך פריצה כאשר מדברים על דלת שלא נפתחת זאת יכולה להיות בשני מצבים

1. דלת טרוקה זהו בעצם מצב בו לשונית הדלת נכנסה לפתח המשקוף וכעת לא ניתן לפתוח את הדלת
2.דלת נעולה כאשר אנו מגדירים זאת זוהי בעצם דלת שבעזרת המפתח/ מפתחות נעלנו את המנגנון וכעת הדלת אינה יכולה להיפתח בשל כך שכול מנגנוני הנעילה סגורים.

שני המצבים דומים בהחלט במצב שאנו רואים פיזית אך עם זאת אנשים עלולים להתבלבל לכן כאשר אנו מזמינים מנעולן בירושלים, חשוב שנתאר לו במדויק את הסיטואציה ומה קרה ובכך באם הינו מספיק מיומן יוכל להעריך את התקלה עוד בשיחת הטלפון חשוב לציין כי בשתי הסיטואציות העליות הינן שונות ולכן במקרים שונים כאשר בעל מקצוע מיומן אינו שואל את השאלות החשובות להערכת המצב ניתן לנו מחיר גבוהה בהרבה יותר מהעלות הרלוונטית ואנו נשארים בתסכול ובחיפוש אחר בעל מקצוע אחר בחלק מהמקרים אף נזמין בעלי מקצוע לא מיומנים שיגרמו נזק ואף המחיר הזול שלהם נאלץ לשם מחיר גבוהה יותר על מנת לתקן את הנזק שנעשה.

מנעולן
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר:  גל חיון
כותב המאמר: גל חיון

גל חיון, בן 31 ממבשרת ציון , מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל ולאחר מכן ועד לשנה זו בתחום האבטחה במתקנים ואזורים רגישים ונפיצים במדינת ישראל. עבר שלל קורסים והדרכות רבות בניהם קורס מנעולנות ופריצה מתקדמת של רכבים וכספות.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
כספות
תקני כספות

בעולם קיימים תקנים והגדרות שונות לכספות כאשר כל תקן הינו מגדיר את רמת העמידות וההגנה של הכספת בפריצה כאשר כל תקן כינו מתייחס לפרמטרים שונים

קרא עוד »
שיטות הפריצה הנפוצות בישראל
התקנת מערכת הזעקה בתקן 

כאשר אדם מבקש לבטח את ביתו או מבנה עסקי במקרים רבים ישנה דרישה למערכת בתקן 1337 למערכת זו ישנן דרישות מפורטות אולם מתקין מערכות גילוי

קרא עוד »