המקרים בהם נקרא למנעולן

הסיבות לקריאת מנעולן בירושלים הינם רבות ומגוונות וכיום ישנם בעלי מקצוע המתמחים בתחומים שונים בתחום המנעולנות אז מתי ולמי נפנה שיפתור לנו את הבעיה.

בתחום הדלתות:

כיום ישנם מנעולנים רבים המתמחים בתחום הדלתות חשוב כשאנו מבקשים את בואו של מנעולן לבדוק האם הוא בעל תעודת מנעולן והאם קיים ברשותו תעודת יושר האומנם אין הדבר מעיד על כך שאותו בעל מקצוע הינו מקצועי בהכרח או ישר עם לקוחותיו אך יכול לתת ריזיקה שאינו בעל ניגוד אינטרסים הפועל במטרה לנצל את הידע הקיים ברשותו.

בתחום הרכב: 

ישנם מנעולנים המתמחים בתחום הרכב ברשותם ציוד מהמתקדם ביותר ובידם הידע והמקצועיות בתחום לכן כאשר ישנו הצורך במנעולן רכב הזמינו בעל מקצוע שזוהי התמחותו בחיפוש קצר בגוגל ניתן למצוא מידע רב אודות המנעולן ולפיכך גם לדעת למי לפנות.

בתחום הכספות: 

ישנם מנעולנים בארץ מעטים אשר מתמחים בתחום זה לרוב כאשר מדובר בכספות יקרות בינוניות וגדולות אנו רוצים להשמיש אותם בשנית לכן יש לעשות בדיקה קודם לכן אם המנעולן הינו מומחה כספות ומבצע פריצה שקטה במקרים של כספות קטנות אין שום בעיה לעשות פריצה אלימה ואפילו אף מומלץ יותר וזאת מהסיבה שפריצה שקטה אינה זולה ומחירה אף עלול לעלות על מחיר הפריצה האלימה וכספת חדשה גם יחד.

כמו כן הסיבות בהם ניקרא למנעולן הינם:

טעויות אנוש – הסיבה שרבים לא חושבים עליה היא אנחנו, האדם הוא זה שכושל, הסיבות לכך רבות לדוגמא אי איבוד המפתח, אי תחזוקת המנגנון ושחיקת המפתח או שבירתו בתוך הצילינדר, תחזוקה לא נכונה שבעקבותיה המנגנון נתקע כדוגמת שמון פנים הצילינדר ומנגנוני הנעילה בצורה לא נכונה ככל שתהיה התקלה פשוטה חשוב להזמין מנעולן מקצועי שיאבחן את התקלה בצורה נכונה. בלאי המנגנון– עם השנים מנגנון הנעילה יכול להרס בסיבות רבות , דבר זה יכול לבוא בתצורות שונות כמו מנגנון תקוע, חלקים שהתעקמו, שחיקה של החלקים הנועלים במנגנון ועוד. מקרה כזה ללא ספק יכול להיפתר בקלות על ידי מנעולן מקצועי שיפתור את הבעיה ללא כל נזק לדלת או למשקוף.

נזקים למנגנונים – נזק למנגנוני מערכת הנעילה יכול להיגרם ממגוון סיבות כאשר הבולטים שבהם כאשר ישנה תקלה ובעל המבנה או בעל מקצוע שאינו מיומן אינו מעריך את התקלה נכון ולא קורה למנעולן מקצועי ומזניח את התקלה שבמקרים מסוימים ניתן לצמצם עלויות בעת טיפול הבעיה בזמן או לחלופין בעת ניסיון פריצה.

מנעולן גל חיון
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר:  גל חיון
כותב המאמר: גל חיון

גל חיון, בן 31 ממבשרת ציון , מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל ולאחר מכן ועד לשנה זו בתחום האבטחה במתקנים ואזורים רגישים ונפיצים במדינת ישראל. עבר שלל קורסים והדרכות רבות בניהם קורס מנעולנות ופריצה מתקדמת של רכבים וכספות.

כתבות נוספות שאולי יענינו אותך
G.L.S בקול העיר- לכתבה המלאה

ראיון בקול העיר- לכתבה המלאה לפינאלה, ומבלי להישמע דרמטי יותר מדי, 'ירושלמיז' רוצה לספר לכם שהמנעולן גל חיון אשכרה מדווח שלקראת הקיץ

קרא עוד »