כל מה שרציתם לדעת על מנעולן

מנעולן הוא אדם המתמחה בהתקנה, תיקון ופתיחת מנעולים. הם יכולים לעבוד גם על נכסים למגורים וגם על נכסים מסחריים. סוגי המנעולים הנפוצים ביותר שהם עובדים עליהם הם מנעולי דלתות ומנעולי תליה. למנעולן יהיו לרוב הכלים הבאים:

– כלי מנעולנות כגון מברגים, פלייר, חותכי חוטים, מפתח ברגים, פטישים

מפתחות מכל הסוגים

– מנעולים מכל הסוגים

– חומרה לדלת כגון צירים וידיות

מנעולן הוא אדם שעושה ומתקן מנעולים, מתקין ושירות אזעקות פורץ, פותח מכוניות נעולים ומקבל כניסה לנכסים.

היסטוריה של המנעולנים

בעבר, מנעולנים הועסקו לעתים קרובות על ידי אנשים למטרות אבטחה או כדי ליצור עותקים של מפתחות עבור אנשים אחרים. כיום לעומת זאת, רוב המנעולנים עובדים במסגרות תעשייתיות כמו מפעלים או מחסנים בהם הם אחראים על התקנה ותחזוקה של כל סוגי מכשירי הנעילה לרבות סוגרי דלתות וקרוסלות.

מנעולן הוא אדם שעושה ומבצע שירות מנעולים. מנעולן יכול גם לייצר מפתחות לאנשים שזקוקים להם.

מנעולן הוא מי שמתקין, מתקן ופותח מנעולים. הם יכולים גם ליצור עותקים של מפתחות. מנעולן נקרא בדרך כלל כאשר אתה מאבד את המפתח שלך או נועל את עצמך מחוץ לבית או בזמן אובדן מפתחות לרכב.

מנעולן הוא אדם המתמחה בהתקנה, תיקון ופתיחה של מנעולים. מנעולנים הם בדרך כלל אנשי מקצוע מיומנים שלמדו את כישוריהם באמצעות התלמדות.

אז מי הוא מנעולן?

מנעולן הוא אדם שעבר הכשרה באומנות ובמדע של פתיחת מנעולים ללא המפתח המקורי. מנעולנים ידועים גם כמנעולנים, טכנאי כספות, מומחי אבטחה או טכנאי כספות ושכפול מפתחות לבית .

סוג המנעול הראשון והנפוץ שאיתו עובד מנעולן הם מנעולי סיכות. סוגים אלה של מנעולים יש תקע גלילי שיש עליו פינים. הפינים מסודרים בצורה כזו שניתן לדחוף אותם למעלה רק אם המפתח הנכון חותך את כולם בבת אחת. מנעולנים צריכים לדעת איך סוגים אלו של מנעולים עובדים כדי לפתוח אותם מבלי לפגוע בהם.

מנעולנים יכולים לעבוד גם עם סוגים אחרים של מנגנוני נעילה, כגון מנעולי זכוכית מנוף, מנעולי כוס ופל, דיסק t

מנעולן הוא אדם המוסמך לעבוד על מנעולים. לעתים קרובות הם נקראים כאשר אנשים זקוקים לתיקון, החלפה או התקנה של המנעולים שלהם. הם גם מתקינים מערכות אבטחה ומייצרים מפתחות לאנשים.

מנעולנים הם בדרך כלל מיומנים באומנות איסוף המנעולים והם יכולים להשתמש במיומנות זו כדי לפתוח דלתות נעולות מבלי לפגוע בהן. הם מגיעים עם מגוון כלים כמו מנעולים, חולצי מפתחות ומקדחים שבהם הם משתמשים כדי להיכנס לבניינים או מכוניות נעולים.

חלק מהמנעולנים מספקים גם שירותים כמו התקנת כספות או הכנת עותקים של מפתחות עבור הלקוחות שלהם.

מנעולנים עברו הכשרה באומנות פתיחת המנעולים באמצעות מגוון כלים לרבות מנעולים, חולצי מפתחות, מקדחות ועוד.

construction
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר:  גל חיון
כותב המאמר: גל חיון

גל חיון, בן 31 ממבשרת ציון , מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל ולאחר מכן ועד לשנה זו בתחום האבטחה במתקנים ואזורים רגישים ונפיצים במדינת ישראל. עבר שלל קורסים והדרכות רבות בניהם קורס מנעולנות ופריצה מתקדמת של רכבים וכספות.

כתבות נוספות שאולי יענינו אותך
G.L.S בקול העיר- לכתבה המלאה

ראיון בקול העיר- לכתבה המלאה לפינאלה, ומבלי להישמע דרמטי יותר מדי, 'ירושלמיז' רוצה לספר לכם שהמנעולן גל חיון אשכרה מדווח שלקראת הקיץ

קרא עוד »