כספות

כספות האם כדאי?

בעיר במרכז חיה להם משפחה נחמדה שרק כמה שנים לאחר המעבר שלה לדירה שרכשה החליטה המשפחה לנקות את הבוידעם מכמה חפצים שנותרו שם והרבה אבק בעיקר. בעת הניקיון הם גילו שם כספת קטנה ישנה שכנראה נשכחה שם. הם החליטו להזמין פורץ מנעולים כדי לגלות מה יש בכספת ולהפתעתם מצאו שם כסף ותכשיטים בשווי עשרות אלפי שקלים. נשמע כמו סיפור סינדרלה? ובכן זה אמיתי במיוחד. זו לא סיבה נפוצה במיוחד להזמנת שירותי פריצת כספות אבל ללא ספק זהו מקרה שאינו תלוש מהמציאות ישנם לא מעט מקרים בהם במבנים ישנים נגלה כספת עם תכולה בעלת ערך.

מדוע שנצטרך פורץ כספות?

בדרך כלל משפחה ממוצעת תשתמש בכספת פשוטה שעולה עד כמה מאות שקלים. כספת זו בעלת מנגנון נעילה אפשרי באמצעות מפתח ו/או באמצעות קוד ושיטה פשוטה לבחירת הקוד. במידה ושכחתם את הקוד והמפתח לא בהישג ידכם (אם השארתם אותו בתוך הכספת למשל) הרי שתצטרכו לנסות לשחזר את הקוד או לאפס אותו אם המערכת תאפשר זאת. אם זה לא אפשרי הרי שתצטרכו להזמין פורץ כספות כדי לפתוח את הכספת. 

האם ניתן להשתמש בכספת לאחר פריצתה?

יש 2 שיטות פריצה עיקריות עבור כספות. האחת היא פריצה שקטה (כך נקראת בשפה המקצועית). באמצעות שיטה זו עושים שימוש בידיים ובכלים ידניים עדינים לנסות לפרוץ את הכספת. שיטה זו מאפשרת שימוש חוזר בכספת ואינה פוגעת בתכולת הכספת. עם זאת, במידה ושיטה זו לא תצליח ובכל זאת תרצו לפרוץ את הכספת נצטרך לעשות שימוש בכלים מתקדמים יותר כמו קידוח יהלום, שימוש בדיסק או אפילו מבער לפריצת הכספת. במקרה כזה יש סכנה לתכולת הכספת וכן לא ניתן יהיה להשתמש שוב בכספת לאחר מכן.

חברת GLS מתמחה בשירותי פריצה והתקנה של כספות לבית, לעסק, למשרד ומקומות נוספים. עובדי החברה בעלי ניסיון רב שנים בתחום, פועלים עם הסכמות מקצועיות ותעודת יושר מטעם המשטרה. עובדי החברה בקיאים בסוגים רבים ושונים של כספות ויוכלו גם לעזור לכם בפריצת הכספת שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם במהירות האפשרית וברמת המקצועיות הגבוהה ביותר.