פריצת כספות

פרידת כספות – כל מה שצריך לדעת

בתפקידי פורץ כספות בירושלים ובסביבה אני נקרא פעמים רבות לפרוץ לכספת ישנה שנשכחה. רק בשבוע שעבר זכיתי לעזור לאח ואחות בשנות השישים לחייהם הוריהם נפטרו לאחרונה ובעליית הגג שבשכונת מרחביה הם איתרו כספת ישנה. פריצת דלת הכספת היתה פתיחת דלת לעבר שנשכח. לאחר שנפרצה הכספת מצאנו בתוכה תמונות ישנות של קרובי משפחה שנספו בשואה. אמם שמרה על התמונות מכל משמר בכספת סודית. ככה זה בעבודה כפורץ כספות אני זוכה לקחת חלק בחשיפת סודות עתיקים. 

שיטות העבודה של פורץ כספות ובסביבה

כפורץ כספות בירושלים אני מבחין בין שתי שיטות פריצה לכספות. השיטה הראשונה היא שיטה המכונה השיטה האלימה שהיא פריצת הכספת באמצעות קידוח או באמצעות פטישים או באמצעות דיסק יהלום ומבער. השיטה האלימה מפרקת את הכספת מונעת שימוש חוזר בכספת ויכולה לפגוע בתכולתה. השיטה השנייה והמבוקשת היא שיטה המכונה שיטת פריצה שקטה. שיטה זו מאפשרת פריצת הכספת באמצעות הידיים או עם כלי עבודה עדינים. שיטת הפריצה השקטה מבטיחה את השמירה על תכולת הכספת ושימוש חוזר בכספת.  

פורץ כספות בירושלים

כפורץ כספות בירושלים המתמחה בפריצה לכספות מכל הסוגים והגדלים אני מאמין פורץ מומחה בעל ניסיון ויידע לפרוץ לכל כספת בצורה המקצועית ביותר. השאלה היא מי הוא אותו פורץ והאם יש לו תעודת הסמכה. לצערינו תחום המנעולנים בישראל לא מוסדר באמצעות החוק.  חשוב לבדוק לעומק מי אותו פורץ כספות או מי אותו מנעולן המבצע התקנת מנעול כספת. הסיכון בחשיפת ביתכם והכספת שלכם בפני אדם פורץ פוטנציאלי מסוכנת. פורץ לא אמין יכול לחזור לפרוץ את הכספת ללא הזמנה. 

זקוקים לפורץ כספות?

היי, שמי גל חיון, מנעולן בירושלים, בן 31 ממבשרת ציון ונשוי באושר, מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל. אני עומד בראש חברת G.L.S המספקת שירותי פריצה לבית ולעסק, פריצת כספות ורכבים. אני ועובדי החברה הם טכנאי מנעולנות מוסמכים. לצד מתן השירות הצבנו לנו כמטרה לספק את השירות על הצד הטוב ביותר, לכל אחד מלקוחתינו ישנם צרכים שונים חששות שונים ואפילו דרישות מסוימת לביטחונו ונוחיותו ולכן התאמת המוצרים לצרכי הלקוח תוך מקסום דרישותיו הינו דבר חשוב, "בעל מקצוע טוב הינו מי שדואג לספק את המענה המדויק ביותר לצרכי הלקוח" ומכאן שמקצועיות והבנת הנעשה היא בראש ובראשונה מחייבת אל מול הלקוח. 

בסיטואציות שונות בחיים ייתכן ונתקל בצורה להזמין שירותי פריצת כספות. לשמחתנו כספות קיימות על מנת שנוכל ליהנות ממרחב בטוח יותר בו נוכל לשמור חפצים יקרי ערך, כסף, תכשיטים ולעתים אפילו נשק הרחק מהישגם של הילדים ואנשים אחרים. במידה ושכחנו את הקוד לכספת, שאיננו יודעים מראש את הקוד (למשל במידה והכספת הושארה כירושה או שמצאתם אותה) או כאשר המפתח לכספת אבד, נשבר בתוך המנעול ומכל סיבה אחרת – ייתכן מאוד ותזדקקו לשירות פריצת כספות. 

מתי נזדקק לשירותיו של פורץ כספות?

  • במידה וירשנו או מצאנו כספת – איננו יודעים כיצד לפתוח אותה ולכן יש הצורך לפרוץ אותה.
  • במידה והמפתח לכספת אבד/נשבר.
  • במידה ויש תקלה במנגנון הנעילה של הכספת או שנוצר בלאי לאורך השנים מכספת פשוטה ולא איכותית.
  • הכספת נפלה, חטפה מכה ומנגנון הנעילה התעקם/נשבר או נהרס (למשל אם מדובר במנגנון נעילה אלקטרוני)
  • במידה ושכחתם את הקוד לכספת ואין לכם דרך לשחזר אותו או רמז למה הוא היה.
  • במידה ומדובר במנגנון מתקדם ואין דרך לפתוח אותו באופן סטנדרטי.

אילו שיטות יש לפריצת כספות?

יש שיטות שונות לפריצת הכספת. השיטה השקטה תהיה האופציה הראשונה בדרך כלל כיוון שהיא מאפשרת שימוש חוזר בכספת ומינימום נזק לכספת עצמה ולתכולה שלה. בשיטה זו עושים שימוש בידיים, בשכל ובכלי עבודה ידניים במטרה לפרוץ את הכספת. במידה וזה לא עובד ייתכן ותצטרכו לעשות שימוש בקידוח, פטיש כבד או שיטה פיזית אחרת שתפתח את הכספת.

האם פורץ יכול לפרוץ כל כספת?

ישנן כספות שונות מסוגים שונים. חלקן פשוטות יותר לפריצה וחלקן בעלות מנגנוני אבטחה כפולים ו/או מתקדמים. ככל שפורץ הכספות יהיה מנוסה יותר וייתקל לאורך חייו בכספות ומנעולים מסוגים שונים כך גדל הסיכוי שהוא יוכל לספק לכם את השירות. בדרך כלל עבור מנעולן מקצועי זה לא תהיה בעיה לפרוץ את הכספת אולם במקרים מיוחדים הכספת תהיה מתקדמת מדי או בסדר גודל כזה שגם מנעולן טוב ייתכן ויתקשה לפרוץ אותה.

איך נבחר פורץ כספות אמין ומקצועי?

חשוב לבחור בפורץ עם תעודת הסמכה בתחום, אישור מטעם משטרת ישראל לבצע עבודה זו וכזה המוכר באזור שבו הוא נמצא, עדיפות לכזה שנוכל למצוא ביקורות עליו באינטרנט . אנו בחברת GLS נשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר בתחום שתוכלו להיות רגועים שהעבודה מתבצעת בצורה הטובה ביותר תוך שמירה על פרטיותכם וביטחונכם.

אולי יעניין אותך גם: