מנגנוני נעילה ואבטחה

מנגנוני נעילה משמשים לשמירה על כל הדברים בעלי הערך שלנו , על ילדינו על הורינו ועל רכושנו בבית ובעסק וכל דבר כזה או אחר שאנחנו רוצים למנוע מאחרים גישה אליו או לחלופין לראותו.

כיום קיימים מבחר עצום של מנגנוני נעילה אשר ההבדלים ביניהם גדול ומגוון ברמת איכות החומרים, האבטחה והטכנולוגיה כאשר הרמה הגבוה בהם הינה High Security.
כמו כן כלל סוגי הנעילה נבדלים האחד מהשני בטכנולוגיות שלהם, וישנם שני סוגי פתרונות נעילה האחד מכאני שאנו מכירים כצילינדרים הקיימים ברוב בדלתות בארץ ובעולם כיום והשני אלקטרו מכאניים כדוגמת ביומטריים, צ'יפים, כרטיסי כניסה, קודנים ועוד רבים, יחד עם זאת הבעיה המשותפת לכולם שאין דבר שלא ניתן לפרוץ ולכן לרוב נעשה מספר מנגנונים במטרה להקשות על גנבים ופורצים.

לכן על מנת למקסם את תועלת רמת האבטחה חשוב לקחת בעל מקצוע המתמחה בתחום הנעילה והאבטחה אשר מעבר להיותו מנעולן גם יודע להסתכל ברמת המאקרו על המבנה וסביבתו להבין מהם נקודות התורפה כיצד להתגבר על שיטות הפורצים והגנבים המבקשים לעשות זאת ועל ידי התחשבות בכלל במשתנים למקסם את רמת האבטחה של המבנה ואף במקרים רבים אף אפשר לחסוך בעלויות על ידי כך.

עם הידע והניסיון בתחום הביטחון והאבטחה האזרחית אנו בחברת G.L.S מתמחים בתכנון והתאמת המנגנונים והמוצרים השונים ברמה הגבוהה ביותר לצרכי הלקוח והתקנתם כך נעניק לכם את תחושת הביטחון ונמקסם את רמת האבטחה שאתם כלקוחותינו מבקשים.

צילנדר
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר:  גל חיון
כותב המאמר: גל חיון

גל חיון, בן 31 ממבשרת ציון , מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל ולאחר מכן ועד לשנה זו בתחום האבטחה במתקנים ואזורים רגישים ונפיצים במדינת ישראל. עבר שלל קורסים והדרכות רבות בניהם קורס מנעולנות ופריצה מתקדמת של רכבים וכספות.

כתבות נוספות שאולי יענינו אותך
G.L.S בקול העיר- לכתבה המלאה

ראיון בקול העיר- לכתבה המלאה לפינאלה, ומבלי להישמע דרמטי יותר מדי, 'ירושלמיז' רוצה לספר לכם שהמנעולן גל חיון אשכרה מדווח שלקראת הקיץ

קרא עוד »