המדריך לקבלת שירותי מנעולן

פעמים רבות אנו נאלצים לקבל שירותי מנעולן ואיננו יודעים האם בעל המיקצוע אותו אנו מזמינים הינו מנעולן אמין. במאמר זה נתן לכם מס' נקודות כיצד לקבל תמונה כללית אודות המנעולן אותו אתם מזמינים והאם הוא אמין.               

המנעולנים בישראל יכולים כעת לעבוד עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר. מנעולן הוא אדם שעושה ומתקין מנעולים וכן פותח ומתקן מנעולים ואף במקרים מסויימים יבצע את עבודת הפריצה בשיטת   הפריצה שקטה.

מנעולנים הם אנשי מקצוע מיומנים בתחומם. עליהם להיות בקיאים בסוגים השונים של מנעולים, מפתחות ואמצעי אבטחה שקיימים. המנעולן צריך לדעת איך לעשות שכפול מפתח או לבחור מנעול. הם גם צריכים להיות מסוגלים להתקין ולתחזק כל מערכת נעילה הדרושה לנכס.

מנעולן הוא אדם שעושה ומתקין מנעולים. למנעולן יש ידע בסוגים שונים של מנגנוני נעילה ויכול לייצר עבורם מפתחות  כיום מנעולנים רבים יודעים לספק גם שירותי מערכות אבטחה ומיגון שכן עולם זה פונה גם בתחום הנעילה  מנעולן ידע גם להתקין מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ועוד אמצעי בטיחות.

אתה יכול להשתמש בשלבים הבאים כדי לבחור מנעולן  אמין :

  1. בדקו האם קיימת תעודת מנעולן ברשותו.
  2. קבל הפניות ממשפחה, חברים ושכנים.
  3. התקשרו לחברה כדי לקבל הערכה של השירותים והמחירים שלהם.
  4. בדקו אם הם פתוחים 24/7 או רק בשעות העבודה הרגילות.
  5. בדקו חוות דעת ברשתות כדוגמת גוגל, מידרג, פייסבוק וכדומה.
  6. שאלו לגבי האחריות על ביצוע עבודתיהם, מנעולן אמין יעמוד מאחורי עבודתו וייתן אחריות.

ענף המנעולנים הוא ענף תחרותי עם מנעולנים רבים שמתחרים על תשומת לבם של לקוחות פוטנציאליים. מאמר זה יעזור לכם לבחור את המנעולן הטוב ביותר לצרכים שלכם ויעזור לכם להימנע מהונאות.

השלב הראשון בבחירת מנעולן הוא לברר האם הם בעלי רישיון, ערובה ומבוטח. אם הם לא, אז זה דגל אדום שאתה צריך להיות מודע אליו ויכול להעיד על בעיות אחרות. כדאי גם לבדוק אודותיהם ברשתות האינטרנט כי זה ייתן לכם מושג לגבי האמינות שלהם. 

מנעולן מקצועי הוא האדם שיגיע עד לדלתכם וייתן לכם הצעת מחיר לעלות העבודה. תרצה לשאול אותם על התעריפים שלהם להתקנת כספות, איזה סוג של מפתחות הם נושאים, ואם יש להם אסמכתאות.

בחירת מנעולן היא לא החלטה שיש להקל בה ראש. אתם רוצים להיות בטוחים שהחברה שתבחרו אמינה ואמינה.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מנעולן, אך אלו הם חלק מהחשובים ביותר:

– הניסיון של החברה.

– מחיר השירותים שלהם.

– המיקום שלהם.

– רמת האבטחה שהם מספקים.

 

מנעול קודן
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר:  גל חיון
כותב המאמר: גל חיון

גל חיון, בן 31 ממבשרת ציון , מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל ולאחר מכן ועד לשנה זו בתחום האבטחה במתקנים ואזורים רגישים ונפיצים במדינת ישראל. עבר שלל קורסים והדרכות רבות בניהם קורס מנעולנות ופריצה מתקדמת של רכבים וכספות.

כתבות נוספות שאולי יענינו אותך
G.L.S בקול העיר- לכתבה המלאה

ראיון בקול העיר- לכתבה המלאה לפינאלה, ומבלי להישמע דרמטי יותר מדי, 'ירושלמיז' רוצה לספר לכם שהמנעולן גל חיון אשכרה מדווח שלקראת הקיץ

קרא עוד »