כתובתינו

מבשרת ציון 9070511

שלחו לנו מייל

gls.locks@gmail.com

מערכת אזעקה לעסקים לפי דרישת ביטוח

בעלי עסקים רבים עושים לעסק שלהם ביטוח כדי להרגיש שקטים, שבמידה ויקרה משהו מבחינה של נזק לרכוש או לציוד כתוצאה משריפה, פריצה וכדומה, פוליסת הביטוח שלהם תכסה את היקף הנזקים באופן מקסימלי. כאשר עושים ביטוח בין אם זה לרכב, לבית או לעסק, חברת הביטוח מציבה דרישות שונות שיש לעמוד בהן כדי שהפוליסה תהיה בתוקף ובלעדיה לא יוכל להיות ביטוח לאותו עסק.

באילו מקרים יכולה חברת הביטח לדרוש מערכת אזעקה

חברת הביטוח מציבה בפני המבוטח דרישות שונות שמטרתן להקטין את הסיכוי שמשהו יקרה והיא תאלץ לשלם בגין הנזקים. למשל אם עסק של אדם נמצא במקום רגיש ובעייתי שיש בו הרבה פריצות וגניבות, או שאדם הוא בעל עסק שהנושא של גניבה ופריצות קורה בו רבות, היא תציב תנאים שונים לצורך פוליסת הביטוח שלו ובין היתר היא תדרוש לעיתים התקנה של מערכת אזעקה מיוחדת בכל שטח העסק או רק באזורים מסוימים. 

איזה עוד אמצעי אבטחה טובים ויעילים כדאי להתקין בעסק

למרות שחברת הביטוח מציבה לעיתים תנאים כדי לבטח את בית העסק, ובין היתר יכולה לדרוש התקנה של כספות ושל מערכות אזעקה במקרים מסוימים, יש עוד אמצעי אבטחה שבעל עסק יכול להתקין כדי לשפר את ההגנה והבטחון של העסק שלו, למשל לדאוג שיהיו צילינדרים טובים ויעילים על הדלתות והחלונות, במקרים בהם יש ציוד או חפצים יקרים מאוד שניתן לאחסן בכספת, מומלץ להתקין כספת או לעיתים אפילו כמה כספות בהן ניתן יהיה לשמור את החפצים היקרים וכדומה.

איך לבחור את אמצעי ההגנה לעסק

כאשר בוחרים להתקין מערכות אזעקה, כספת, צילינדר מיוחד או כל אמצעי הגנה אחר, יש חשיבות להיעזר באנשי מקצוע אמינים, בעלי ידע וניסיון כמו חברת G.L.S. חברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון, יכולה לתת הכוונה טובה ויעילה איזה אמצעי הגנה להתקין בבית העסק כך שבית העסק ייהנה מהגנה טובה ומקסימלית, ובהתאם לדרישת חברת הביטוח כתנאי לקיום פוליסת הביטוח. כמו כן, חשוב לבחור בחברה אשר תאפשר לקבל מענה רחב במקום אחד כך שכל אמצעי האבטחה ישתלבו זה בזה ויתנו כיסוי נרחב, טוב ויעיל.

כספות כבדות, כספת ביתית, מנעול חכם, מערכות אזעקה, מערכת אזעקה לבית ועוד​
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר:  גל חיון
כותב המאמר: גל חיון

גל חיון, בן 31 ממבשרת ציון , מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל ולאחר מכן ועד לשנה זו בתחום האבטחה במתקנים ואזורים רגישים ונפיצים במדינת ישראל. עבר שלל קורסים והדרכות רבות בניהם קורס מנעולנות ופריצה מתקדמת של רכבים וכספות.

כתבות נוספות שאולי יענינו אותך
G.L.S בקול העיר- לכתבה המלאה

ראיון בקול העיר- לכתבה המלאה לפינאלה, ומבלי להישמע דרמטי יותר מדי, 'ירושלמיז' רוצה לספר לכם שהמנעולן גל חיון אשכרה מדווח שלקראת הקיץ

קרא עוד »