שירותי מבנים

שירותי מבנים מומלצים

לכל מבנה יש רק דרך בטוחה וחוקית להיכנס ולכן חשוב להבטיח שרק מי שמורשה בכך יעשה זאת. אנחנו מספקים לכם שירותי מבנים שמבטיחים את הכניסה הבטוחה כשאנחנו מתקינים את המנעולים הטובים והאיכותיים ביותר בעולם. למי שבוחר בכך, אנחנו מציעים לעבור למנעולים שאין להם מפתח, כלומר דלתות שנפתחות באמצעות זיהוי ביומטרי כלשהו ומבטיחים לכם את הבטיחות הגבוהה ביותר. בימים שבהם קשה להיות בטוחים בבית או בעסק שלכם והפורצים מתוחכמים יותר ויותר, אין ספק שזאת השיטה הטובה ביותר להגן על המשפחה והרכוש שלכם, כך שתוכלו להיות בראש שקט כל שעות היממה.

לכל אלו ישנן גם הסיבות לתיקון מערכת הנעילה בדלת ברוב המקרים זהו יהיה בלאי טבעי לאחר מספר שנים, אך יחד עם זאת ישנם גם את גורם האדם אלו מקרים בהם נרצה לתחזק או שאנחנו חושבים שאנו יודעים את הבעיה ומשפריצים שמן בתוך הצילינדר או לחלופין מנסים לתקן בעצמנו במקרים רבים האבחנה אינה תיהיה נכונה ואנו נגרום יותר נזק למנגנון הנעילה לכן חשוב בעת תקלה לקרוא למנעולן מוסמך ומקצועי לטובת אבחון וטיפול בבעיה.

פריצת מנעולים בעזרת שירותי מבנים

פריצת מנעולים מתחייבת כאשר אתם נשארים תקועים מצד אחד ולא יכולים לצאת או להיכנס. זה יכול לקרות משום שהמפתח שלכם נשבר במנעול או שהמנגנון של המנעול שלכם שבק חיים סופית וכבר אינו מתפקד ואינו מגיב למפתח שלכם, או שזה יכול להיות משום שפורץ ניסה להיכנס והצליח לשבור אותו לקלקל אותו סופית. לכם זה חיוני להחליף למנעול מתוחכם וחדש ותקין, כך שיש לכם כמה אפשרויות לעשות זאת. אתם יכולים להתקין את המנעולים המתוחכמים ביותר שאנחנו מכירים, שלהם יש שיטות שונות של צילינדרים וחריטות מתוחכמות שקשה להעתיק וקשה לשכפל אליהם מפתח. או שאתם יכולים לעבור לשיטת הדלת ללא מפתח שמכניסה אתכם הודות לטביעת אצבעות או באמצעות הסמרטפון או כל דרך אחרת ומתוחכמת. 

מנעולים מתוחכמים במיוחד

לעסקים שונים שבהם יש תחלופה גבוהה של עובדים אתם בוודאי רוצים מנעולים שיאפשרו כיסה לעובדים בלבד ואם התחלופה גבוהה חשוב למצוא שיטה נוחה יותר. עם זאת, אם זה לא נוח לכם ולא רצוי לכם להזין את פרטי המשתמש הביומטריים, אנחנו ממליצים על מנעולים דיגיטליים שבהם יש לכם גם צירוף של צילינדרים מאוד מתוחכמים ורק אתם יכולים לדעת מהו הקוד שפותח אותו. זה מאפשר לכם לתת את הקוד לעובדים נוספים ולהחליף אותו בכל עת שאתם רואים לנכון. כך אתם מבטיחים לעצמכם בטיחות גבוהה בעבודה שאף אחד לא יוכל לנצל לרעה בצורה כזאת. זאת הדרך הטובה ביותר להבטיח את העסק שלכם באמצעות מנעול אלקטרוני משוכלל ביותר.