שכפול מפתחות לבית

דרכים לשכפול מפתחות לבית

מחפשים שכפול מפתחות לבית? הבית שלנו הוא גם האזור הבטוח שלנו, פיזית ומנטלית. אנשים רבים מחכים רק לחזור הביתה לאחר סיום עבודה או לאחר ריב עם אדם קרוב. הם מחפשים את המקום השקט והבטוח, זה שמספק להם פרטיות, שקט ונחת ואף לשמור על דברים בעלי ערך עבורנו. המפתח לדלת הבית הוא המפתח לאזור הבטוח שלנו ולכן חשוב מאוד שתמיד יהיו מפתחות ספייר ואף מומלץ להפקיד לפחות אחד בידי אדם שאנו סומכים עליו. לדוגמה: מפתח אחד על כל בני הבית הבוגרים ובידי אדם קרוב אלינו ומפתח ספייר נוסף בתוך הבית. לעתים אנשים נוטים לשכפל מפתח גם להורים שלהם ליתר ביטחון. 

החלפת צילינדר אחרי פריצה:

שכפול מפתחות לבית הוא לא רק עבור מי שעבר לבית חדש או פשוט רוצה כמה מפתחות ספייר נוספים אלא גם עבור מי שספג לאחרונה פריצה חס וחלילה או נתקע מחוץ לבית כי שכח את המפתח ונאלץ להחליף את הצילינדר. כל החלפה של הצילינדר או מנגנון הנעילה של הדלת תדרוש מכם לשכפל מחדש את המפתחות לבית. 

איבדתם את המפתח שלכם? זה הזמן לשכפל את מפתח הספייר:

איבוד המפתח של הבית הוא דבר שכיח בישראל בפרט ובעולם כולו בכלל. כולנו בני אדם וייתכן שהוא נפל לנו, ששכחנו אותו איפשהו או שפשוט איננו זוכרים איפה שמנו אותו. על אף שבדרך כלל הוא יהיה אצלנו בכיס או בתיק הצד שלנו לעתים הוא עדיין עשוי להיעלם לנו במהלך היום ובמקרה כזה נצטרך למצוא דרך חלופית להיכנס לבית. במידה ויש לאדם קרוב אלינו מפתח ספייר והוא יכול לבוא להכניס אותנו הביתה שם נמצא את מפתח הספייר שלנו – אז מה טוב. במידה וזה לא המקרה ייתכן ותצטרכו להזמין מנעולן שיפרוץ את הדלת, להחליף את הצילינדר של הדלת ולשכפל את המפתחות החדשים שקיבלנו מהמנעולן עם הצילינדר החדש.

מתי עוד נרצה לשכפל מפתחות לבית והיכן נוכל לעשות את זה?

ישנם מקרים נוספים בהם נרצה שכפול מפתחות לבית. כך למשל כאשר המנעול בלאי ונרצה להחליף אותו. כאשר נרצה לשכפל מפתח נוסף לאדם קרוב. כאשר עברנו לדירה חדשה איננו יודעים בידי מי נמצאים המפתחות לבית ועל מנת לשמור על ביטחוננו נחליף את הצילינדר ובחלק מהמקרים אף נצטרך לשכפל מפתחות נוספים.

שכפול מפתחות בעלי כרטיס בקרת שכפול

כאשר אנו נחליף צילינדר מומלץ לשים כזה שהוא איכותי בעל הגנות מפני פריצות אך יחד עם זאת בקרת שכפול המפתח חשוב לא פחות, עם ההתקנה נקבל כרטיס בקרת שכפול כאשר אנו נרצה לשכפל יהיה עלינו להציג אותו בחנות השכפול, לכן כדי לשים לב כי במידה והגעתם לעמדת שכפול מפתחות ולא בקשו ממכם להציג את כרטיס בקרת השכפול מומלץ להימנע מכך ואף ללכת למקום אחר וזאת מהסיבה שיכול להיות שגנבים ינצלו פירצה זו ויבצעו שכפול מפתחות לא מבוקר שיאפשר להיכנס לבית ללא כל מפריע.

לכן כאשר אנו מחליפים צילינדר חשבו לבדוק מס' שאלות חשובות לצורך בחירת הצילינדר דברים את המנעולן שמתקין האם הצילנדר בעל פרופיל פתוח או סגור פרט זה הינו כשוב מאוד בשל העובדה שישנם חנויות מנעולים להם יש פרופיל מפתח ייחודי שרק הם יוכלו לשכפל את המפתח של אותו צילינדר זהוא מפתח בעל פרופיל סגור משמעות הדבר שבמידה ואותו מתקין לדוגמא קנה את הצילינדר מחנות במקום מרוחק מביתכם יהיה עליכם לנסוע אליו ורק אליו לצורך שכפול או להחליף את הצילינדר לכזה בעל פרופיל פתוח. בנוסף במידה והינכם מעוניינים במפתחות בעלי בקרת שכפול גבוהה ואף מוגנים מפתי העתקה פירטית מומלץ לבקש מהמנעולן צילינדר של חברת EVVA וזאת מהסיבה ששלושת הדגמים ברמת האבטחה הגבוהה של חברה זו אינם ניתנים לשכפול בעמדות שכפול מפתחות וזה נעשה אך ורק במטה החברה ועל מנת לבצע זאת יש לפנות למנעולן מורשה של החברה להזמנת מפתחות נוספים.