פריצה שקטה

בעולם המנעולנות פריצה שקטה היא פריצת מנעול ללא שימוש בכוח אלא באמצעות כלי עבודה ייעודים. עבורנו המנעולנים פריצה שקטה של דלת דירה נעולה או כספת היא הצלחה משום שפריצה שקטה לא פוגעת בצילינדר הדלת וניתן להמשיך להשתמש בה. במלרע המשטרתי  פריצה שקטה היא פריצה מתוחכמת הנעשית על ידי עבריין המתמחה בפריצה למנעולים. פריצות אלו הפכו פופולריות יותר יותר בקרב עבריינים בעיקר בשנים האחרונות בהם אפשר בקלות רבה להזמין כלי עבודה מאתרים בחו"ל. 

מתי פריצה שקטה מתרחשת 

הצילינדר מורכב מחריצים התואמים באופן מושלם לפינים על גבי המפתח. ככל שרמת הצילינדר גבוהה יותר והצילינדר איכותי יותר כך יהיה קשה יותר לפרוץ את הצילינדר. פריצה שקטה מתרחשת לעיתים קרובות כאשר ישנו צילינדר שתוקן ולא הוחלף. צילינדר שתקן נפרץ ורמת האמינות שלו יורדת משמעותית. 

מה ניתן לעשות נגד פריצה שקטה 

כמומחים להחלפת צילינדר בירושלים וסביבתה אנו מבינים כמה חשוב בחירת צילינדר מתוחכם על מנת למנוע פריצה שקטה. בעולם המנעולנות קיימים מספר טכנולוגיות מתקדמות ביותר בעלות צילינדרים מתוחכמים שלא ניתנים לפריצה. הטכנולוגיה המובילה בעולם היא של חברת EVVA. המנעולים של EVVA  הם בעלי קודים פנימיים מתוחכמים, חריטות מיקרוסקופיות בלתי ניתנות לזיהוי בעין. לצילינדרים מותאמים המפתחות החכמים של EVVA , המפתחות נוגדות שכפול גם במדפסת תלת- מימד. הצילינדר החכם של חברת EVVA, צילינדר מודולרי עם תשעה מעגלי אבטחה, המתאים לכל הדלתות, גם בדלתות עם מידה לא סטנדרטית. צילינדר עם מתקן חשמלי עצמאי לחלוטין המתקשר עם הסמארטפון או השעון החכם. אנו מציעים לבצע החלפת צילינדר במידה והתרחשה כל סוג של פריצה, מעבר לדירה מושכרת או דירה יד שנייה מומלץ להחליף צילינדר לצילינדר חדש. במקרה שמפתח נגנב או אבד חשוב להחליף צילינדר או לשכפל מפתח חכם חדש. 

מנעול ללא מפתח – דלת המחר 

קיים גם גל פריצות אחר שבו מנעולנים לא אמינים משתפים פעולה עם גורמים עבריינים ומבצעים שכפול מפתחות בירושלים באופו לא חוקי. חשוב ומומלץ לבצע שכפול מפתח לרכב או שכפול מפתח לבית אצל מנעולן מוסמך היודע לבצע את עבודתו נאמנה. אנו ממליצים על  מנעול טביעת אצבע של חברת E-LOCK הישראלית המתאים גם לשומרי שבת. המנעול מתאים לכל סוגי הדלתות באמצעות התקנה מהירה ופשוטה, וזוכר עד כ 250 טביעות אצבע. בעל ממשק משתמש ידידותי ופועל באמצעות סוללה וסוללת גיבוי. בעל זכרון בלתי נדיף והתראה קולית וחזותית לחיי הסוללה. הגנה מקסימלית עם נעילת בריחים מלאה באמצעות טביעת אצבע.