כתובתינו

מבשרת ציון 9070511

שלחו לנו מייל

gls.locks@gmail.com

תקלות נפוצות בדלתות

ללא ספק, הדלתות הן אחד ממאפייני האבטחה החשובים ביותר של בניין. עם כל כך הרבה סוגים שונים של דלתות ומנעולים, די קשה לשמור על כולם במצב טוב. התקלה הנפוצה ביותר שמתרחשת בדלת היא כאשר צריך להחליף את הצילינדר. זה קורה כאשר משהו נופל על המנעול או נתקע בתוך המנעול ומנתק פיסות מתכת. כדי שזה יקרה, צריכה להיות חסימה בתוך המנעול שמונעת ממנו להסתובב כמו שצריך. עם שיעורי העוני הגבוהים בעולם, מספר פשעים הולך וגדל גם הוא במגמת עלייה. בנוסף לגניבה פיזית, יש גם פשע שקט ומסוכן שרוב האנשים לא יודעים עליו – פריצה שקטה. 

מהי הדרך היעילה והיעילה ביותר להגן על הבית מפני פריצה שקטה?

פריצת דלתות היא סוג של פריצה שקטה שבה העבריין גונב משהו מביתו של אדם על ידי פריצה לביתו של האדם דרך הדלת, החלון או יחידת המיזוג. הדרך הטובה ביותר להגן על הבית שלך היא על ידי התקנת החלפת צילינדר על הדלתות והחלונות שלך. חברת G.L.S מספקת שירותי החלפת צילינדר ומיגון מקיף לבית שלך

מה עושים במקרה של פריצת דלת 

במקרה של פריצת דלת , דלת לא תקינה עלולה לגרום לכך שהבית שלכם יהפוך לפגיע לפורץ. ניתן למנוע זאת על ידי בדיקת המצב באופן קבוע, אם יש לך זמן והבנה אילו חלקים יש לתקן קודם. במקרה חירום, ייתכן שתצטרכו להימלט מביתכם באמצעות חלון או דלת שניזוקו בפריצה. ברוב המקרים, פורצים ישתמשו במברג או בפטיש כדי לשחרר את הברגים המחזיקים את הצילינדר במקומו. צילינדר משוחרר זה מאפשר כניסה קלה לביתך ועלול לגרום לנזק חמור.

איך למנוע פריצה ?

חשוב לדעת איך להימנע מתקלות בדלתות. אחת הטעויות הנפוצות שאנשים רבים עושים היא אי בדיקת דלתותיהם לאחר עזיבת ביתם. הם עלולים לחשוב שזה יספיק כדי להרתיע פורצים מכיוון שהם לא יכולים לפרוץ כשהם רואים דלת סגורה הדבר הראשון שפושעים מנסים הוא לפרוץ לבית שלך דרך דלת החצר שלך. זה קל להם שכן לכניסה של הבית לרוב יש מנעול לא איכותי וגישה נוחה. דלתות החצר נותרות לרוב לא נעולות, לכן עליכם תמיד להיות ערניים ולוודא שאתם מתקינים צילינדרים איכותיים ששומרים על הבית שלכם.

 

תקלות נפוצות בדלת
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר:  גל חיון
כותב המאמר: גל חיון

גל חיון, בן 31 ממבשרת ציון , מפקד קרבי בסדיר ובמילואים לוחם לשעבר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל ולאחר מכן ועד לשנה זו בתחום האבטחה במתקנים ואזורים רגישים ונפיצים במדינת ישראל. עבר שלל קורסים והדרכות רבות בניהם קורס מנעולנות ופריצה מתקדמת של רכבים וכספות.

כתבות נוספות שאולי יענינו אותך
G.L.S בקול העיר- לכתבה המלאה

ראיון בקול העיר- לכתבה המלאה לפינאלה, ומבלי להישמע דרמטי יותר מדי, 'ירושלמיז' רוצה לספר לכם שהמנעולן גל חיון אשכרה מדווח שלקראת הקיץ

קרא עוד »